1 kw Elektrik Üretİm Kiti
Gunesten Elektrik Uretme Sistemi
Ürün Adı : 1 kw Elektrik Üretİm Kiti
Marka : Baymak
Fiyat : 3.578,00 EURO + KDV
Kdv Dahil : 12.613,34 TL
12.613,34 TL
Adet :
1.653,75 TL den başlayan taksitlerle!!
Yaşadığımız dünyayı, soluduğumuz havayı temiz tutmak; küresel iklim değişikliğini önlemek amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmek, temiz ve güvenli teknolojileri tercih etmek, dünyanın sonuna kadar bizimle kalacak sonsuz kaynak güneşi elektrik enerjisine dönüştürerek, enerji açığını kapatmak ve tükettiğimiz yerde elektriği üretmek üzere bizimle işbirliğine hazır mısınız?
Sistemin Özellikleri ve Çalışması
PV (fotovoltaik) modülleri, yüzeylerine gelen güneş ışığını doğrudan elektrik enerjisine dönüştüren yarı iletken maddelerden oluşan sistemlerdir.
PV modüller fotovoltaik ilkeye dayalı olarak çalışırlar, yani üzerlerine ışık düştüğü zaman yarı iletken malzeme elektrik akımı oluşturur. Pilin verdiği elektrik enerjisinin kaynağı, yüzeyine gelen güneş enerjisidir. PV modülleri, güneşten gelen bu enerjiyi günümüzde %25 15- %2520 arasında bir verimle elektrik enerjisine çevirebilir. Güç çıkışını artırmak amacıyla çok sayıda PV modülü birbirine bağlanarak bir yüzey üzerine monte edilir. Güç talebine bağlı olarak modüller birbirlerine seri yada paralel bağlanarak bir kaç Watt’tan megaWatt’lara kadar sistem oluşturmak mümkündür.
PV modüllerinden elde edilen enerji akü ve pil gibi doğru akımdır (DC). Dolayısıyla evlerde veya üretim tesislerinde kullanılmaları için bir inverter (evirici) yardımıyla şebeke elektriği gibi alternatif akıma (AC) dönüştürülmeleri gerekmektedir.
Evlerin çatısına kurulacak PV modüller aracılığıyla tüketilen yerde elektriıi üretmek mümkündür. Güneşin sağladığı enerji PV modüller aracılığıyla elektrik enerjisine dönüşür. Bu enerji evirici aracılığıyla AC’ye çevirilir. Sisteme bağlanacak ikinci sayaçla PV modüllerinden üretilen elektrik şebekeye verilir. Ev kullanıcısı elektrik ihtiyacını şu anda olduğu gibi şebekeden karşılar. Eğer üretilen enerji tüketilen enerjiden fazlaysa devletin açıkladığı garantili alım üzerinden ev kullanıcısına dağıtıcı şirket tarafından ödeme yapılır. Eğer tüketilen enerji daha fazlaysa ev kullanıcısı yalnızca bu farkı şebekeden satın alır.
ÜRÜN MARKA/MODEL ADET
GÜNEŞ PANELİ ANELSOLAR 205  5
INVERTER SMA Sunny Boy 1200 1
DC PARAFUDR DEHN DG M Y PV SCI 600 1
PANO ANELSIS 1
SARFLAR    
AC KESİCİ ABB S 202P-B 10 1
AC PARAFUDR DEHN DG M TT 2P 275 1
TOPRAKLAMA ELEMANLARI GERSAN 1
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
 •  
 •  

 •  

 • Sondaj ve Kuyu Temizliği
  İstanbul ve çevresinde su sondajı ve kuyu temizliği için profesyonel hizmet. A'dan z'ye sondaj yapımı ve dalgıç pompa anahtar teslim montajı yapılır.45 senelik tecrübe.
 • Fiyat Teklifi Alabileceğiniz Ürünlerimiz
  Hidrofor-Yangın Hidroforu-Foseptik Pompa-Dalgıç Pompa-Sirkulasyon Pompası-Kombi- Klima- Merkezi Kazan Sistemleri- Brülör-Güneş Enerji Sistemleri-Genkleşme Tankı- Su Arıtma Sistemleri-Aspiratör-Fan Coil-Elektrik Motorları-Kumanda Panoları- Seviye Flatörleri- Tesisat Malzemeleri- Boyler-Termosifon-Ani Su Isıtıcı-Panel Radyatör-Havlupan-Yoğuşmalı Kazan-Jeneratör-Dizel Pompa-Benzinli Pompa-Şaftlı Pompa-Asit Pompası-Blower-Dozaj Pompası-Kademeli Su Pompaları-Diyaframlı Pompa-Sürgülü Vana- Kelebek Vana- Manometre-Basınç Şalteri-Hidromat 
 • Haber Listesi
  Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
  Adınız
  :
  Emailiniz
  :
 • Sipariş Hattı
 • Fırsat Ürünleri
 • Hızlı Arama
  Hızlı Ürün Arama
 • Döviz Kurları
  EURO
  :
  2,99 TL
  USD
  :
  2,69 TL
  Son Güncelleme
  30/06/2015 01:00:28
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.